Okładka - Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych
Okładka - Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych Okładka - Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych Okładka - Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych Okładka - Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych

Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych

Łukasz Supergan

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bezdroża

Miejsce i rok wydania: Gliwice 2021

ISBN/ISSN: 978-83-283-7470-6

Kategoria: Przewodniki

Licza tomów: 1

 

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

bezdroza.pl

empik.com

 

Udostępnij na: Facebook Twitter
Oddano głosów: 0

Rekomendacja zgłaszającego:

Mamy w Polsce kilkadziesiąt tysięcy kilometrów szlaków turystycznych. Zazwyczaj wybieramy te, które można pokonać w ciągu jednego dnia. Łukasz Supergan zachęca do podjęcia wyzwania wielodniowej wędrówki, prezentując 30 najpiękniejszych szlaków długodystansowych wytyczonych na obszarze całego kraju, począwszy od wybrzeża Bałtyku i pojezierzy, poprzez pas nizin centralnej Polski, aż po wyżyny, pogórza i pasma górskie południa kraju. To zaproszenie do wędrówki zarówno po trasach popularnych, jak i mniej znanych, łatwych, ale i wymagających pewnego doświadczenia trekkerskiego.

Wielodniowe wędrówki to nie tylko świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, sprawdzenie się w wymagających warunkach, lecz także wspaniała okazja do poznawania walorów przyrodniczych i krajobrazowych oraz dziedzictwa kulturowego i historycznego Polski.