Okładka - #ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1
Okładka - #ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1 Okładka - #ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1 Okładka - #ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1 Okładka - #ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1 Okładka - #ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1

#ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1

Marcin Rafał Kudłacik

Wydawnictwo: WARSZAWA NA PRZEŁAJ Marcin Rafał Kudłacik

Miejsce i rok wydania: Warszawa, 2021

ISBN/ISSN: 978-83-8245-708-7

Kategoria: Przewodniki

Licza tomów: 1

 

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

Księgarnia Ridero (czarnobiała lub kolorowa, miękka oprawa) // e-book

Allegro Lokalnie (kolorowa, twarda oprawa) - wkrótce

 

Udostępnij na: Facebook Twitter

Rekomendacja zgłaszającego:

„#ciekawieowarszawie. historie (nie)zwykłe, część 1”, to przewodnik inny, niż wszystkie. Autor, w swoim charakterystycznym stylu, barwnie opowiada o stolicy Polski i raz za razem zaskakuje czytelników kolejnymi ciekawostkami, zabierając ich tak w miejsca znane, jak też do zakamarków, które kryją się na uboczu głównych szlaków turystycznych.

Publikacja powstała na bazie instagramowego fotobloga znanego pod nazwą ciekawie_o_warszawie (stąd pomysł na tytuł książki pisany z hasztagiem i bez spacji), który autor prowadzi od 2017 r. Książka zawiera pierwszych pięćdziesiąt fotografii opublikowanych na wspomnianym fotoblogu i tyle samo towarzyszących im przewodnickich gawęd.

Aby można było bez trudu trafić do wszystkich opisanych w przewodniku miejsc, na jego ostatnich stronach znalazły się tablice z planem Warszawy, gdzie autor zaznaczył omawiane w poszczególnych rozdziałach miejsca i obiekty.

Część pierwsza przewodnika, jeszcze pachnąca nowością, ukazała się w lipcu 2021 r., zaś profil ciekawie_o_warszawie ciągle rośnie. To pozwala mieć nadzieję, że autor będzie rozwijał projekt, a do rąk czytelników już niebawem trafią kolejne tomy serii.