Okładka - Szlak kulinarny Opolski Bifyj. Opolskie smaki, nr 6
Okładka - Szlak kulinarny Opolski Bifyj. Opolskie smaki, nr 6 Okładka - Szlak kulinarny Opolski Bifyj. Opolskie smaki, nr 6 Okładka - Szlak kulinarny Opolski Bifyj. Opolskie smaki, nr 6

Szlak kulinarny Opolski Bifyj. Opolskie smaki, nr 6

oprac. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Wydawnictwo: Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Miejsce i rok wydania: Opole 2020

ISBN/ISSN: 978-83-66493-77-3

Kategoria: Informatory krajoznawcze i foldery

Licza tomów: 1

 

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

Wydawnictwo jest bezpłatne do nabycia w siedzibie Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz do pobrania na stronie organizacji.

 

Udostępnij na: Facebook Twitter

Rekomendacja zgłaszającego:

Publikacja jest skierowana do miłośników regionalnych smaków, którzy podczas podróżowania stawiają na kuchnię regionalną. Dodatkowo w publikacji zawarte są przepisy z restauracji- członków Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj, które każdy może odtworzyć z powodzeniem po powrocie z województwa opolskiego w swoim domu. W „Opolskich Smakach” dowiemy się także kompleksowo czym jest Szlak Kulinarny Opolski Bifyj, ale także Dziedzictwo Kulinarne Opolskie oraz projekt „Opolskie ze smakiem”. Dodatkowo w publikacji zostały wymienione produkty tradycyjne województwa opolskiego, które zostały wpisane na listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ponadto dzięki mapie z członkami Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj oraz liście tychże restauracji z wszelkimi danymi kontaktowymi publikacja ułatwia turystą łatwe i szybkie planowanie wizyty w województwie opolskim.
Pozostałe części z serii Opolskie Smaki dostępne są już jedynie online pod adresem
www.visitopolskie.pl lub www.orot.pl;.