Okładka - Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach
Okładka - Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach Okładka - Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach Okładka - Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach Okładka - Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach Okładka - Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach

Ruszaj w Bieszczady. Twój przewodnik na 2 tygodnie w Bieszczadach

Kasia i Maciej Marczewscy

Wydawnictwo: Fundacja Ruszaj w Drogę!

Miejsce i rok wydania: Pępowo 2021 (Wyd. I popr.)

ISBN/ISSN: 978-83-953228-1-5

Kategoria: Przewodniki

Licza tomów: 1

 

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

Sklep Ruszaj w Drogę!

 

Udostępnij na: Facebook Twitter
Oddano głosów: 1

Rekomendacja zgłaszającego:

„Ruszaj w Bieszczady” to pierwszy tak praktyczny i pomocny przewodnik dla współczesnego turysty. To więcej niż bestsellerowa turystyczna książka. To osobisty doradca, który prowadzi za rękę, pomaga w zaplanowaniu wymarzonego wyjazdu w góry i każdego dnia snuje opowieści, które pozwalają lepiej zrozumieć Bieszczady.
~~~~~
„Ruszaj w Bieszczady” to przełomowy przewodnik pozbawiony przegadanych i niezrozumiałych opisów geologii, geografii, fauny i flory Bieszczadów. To poradnik bez turystycznego żargonu, który już od pierwszej strony czyta się jak dobrą podróżniczą książkę. Najbardziej doceniają ją Ci, którzy pierwszy raz jadą w Bieszczady:
~~~~~
„Polecam. Takiego przewodnika od 71 lat mego życia jeszcze nie spotkałem. To jest nowy trend w opracowywaniu przewodników turystycznych!!!” (Andrzej)
~~~~~
„Przewodnik Ruszaj w Bieszczady jest po prostu wspaniały! [...] ciekawe opowiastki do każdego miejsca, nie za długie, nie przeładowane treścią, taka esencja i ciekawostki. Fajny jest też pomysł podziału na dni, bo dostaje się od razu plan, nie trzeba myśleć: a co potem, a co przedtem, tylko bierzesz książkę, pakujesz niezbędne rzeczy (wypisane na początku) i idziesz.” (Agata)
~~~~~
Wiemy, że turyści w dzisiejszych czasach chcą czuć się bezpiecznie. Najbardziej potrzebują sprawdzonych i wiarygodnych informacji od osób, które faktycznie przeszły opisywane szlaki i na własne oczy widziały atrakcje, które polecają w swoich przewodnikach. „Ruszaj w Bieszczady” jest tak wysoko oceniany i szeroko komentowany w mediach społecznościowych przede wszystkim dlatego, że opisuje wyłącznie wycieczki sprawdzone osobiście przez autorów.
~~~~~
Dostępna wersja e-book (PDF) oraz mały i lekki format książki (A5, 140 stron) sprawiają, że turyści chętnie wrzucają ją do plecaka. Każdego dnia w Bieszczadach doceniają zawarte w nim porady i praktyczne informacje, wiarygodne czasy przejść, oznaczenia szlaków i kody QR, które w nawigacji Google prowadzą na parkingi, do punktów kasowych i ciekawych miejsc na szlaku.
~~~~~
Książka i e-book „Ruszaj w Bieszczady” to projekt społeczny. Powstała dzięki społeczności zgromadzonej wokół bloga podróżniczego www.ruszajwdroge.pl. Wydruk pierwszego nakładu sfinansowali czytelnicy bloga, kupujący e-booka i Przyjaciele Wspierający Fundację Ruszaj w Drogę! Książka ukazała się na rynku w modelu selfpublishingu bez wsparcia tradycyjnego wydawnictwa i jest dostępna do kupienia wyłącznie w oficjalnym sklepie www.sklep.ruszajwdroge.pl
~~~~~
Własny model dystrybucji, skutecznej promocji i sprawnej logistyki umożliwiającej dostawę książki nawet następnego dnia od zamówienia sprawił, że przewodnik gości już na półkach w 6.500 domów i na regałach setek gminnych bibliotek. Czytelnicy książki dołączyli do grona 1 miliona polskich turystów, którzy z pomysłami na zwiedzanie Bieszczadów zapoznali się także na blogu Kasi i Macieja Marczewskich - autorów przewodnika „Ruszaj w Bieszczady”.