Okładka - Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy
Okładka - Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy Okładka - Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy Okładka - Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy Okładka - Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy Okładka - Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy

Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy

Kasia i Maciej Marczewscy

Wydawnictwo: Urząd Miasta Malborka i Starostwo Powiatowe w Malborku

Miejsce i rok wydania: Malbork 2020

ISBN/ISSN: 978-83-932697-4-7

Kategoria: Informatory krajoznawcze i foldery

Licza tomów: 1

 

Gdzie można kupić zgłaszaną publikację?

Sklep Ruszaj w Drogę!

Darmowy E-book PDF

Informacje turystyczne w Malborku, Gdańsku, Tczewie, Elblągu

 

Udostępnij na: Facebook Twitter
Oddano głosów: 1

Rekomendacja zgłaszającego:

„Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” udowadnia, że Malbork to więcej niż zamek i Krzyżacy. To niesamowite, jak wiele opowieści, historii, zdjęć, atrakcji i zadań do wykonania w terenie zmieściło się w tym miniprzewodniku. W poznawaniu regionu pomagają wrysowane na mapę trasy spacerów po Malborku i wycieczek po Żuławach.
~~~~
„Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” zachęca turystów planujących zwiedzanie zamku w Malborku do przedłużenia pobytu w mieście i okolicy. Decyzję ułatwiają gotowe do ruszenia w drogę plany 7 wycieczek po Malborku i Żuławach, według wyznaczonych i sprawdzonych przez autorów tras.
~~~~
Plany zwiedzania mniej znanych atrakcji turystycznych Malborka oraz piesze, samochodowe i rowerowe trasy po Żuławach Malborskich prowadzą do zabytkowych żuławskich domów podcieniowych, ruin kościołów i na menonickie cmentarze. Regionalne ciekawostki, archiwalne zdjęcia starego miasta w Malborku i zadania do wykonania w terenie sprawiają, że ten niepozorny folder zamienia się w pełen przygód przewodnik.
~~~~
Śledzę Wasze poczynania od kiedy w moje ręce wpadł przewodnik po moim mieście Malborku i okolicach. Przewodnik był napisany w taki sposób w jaki nigdy nie patrzyłam na moją małą ojczyznę. Miejsce to wydało mi się ciekawsze niż do tej pory. Rzeczowo i dokładnie zebrane informacje a co najważniejsze z własnych doświadczeń, ciekawe zdjęcia. (Karolina)
~~~~
Dzisiaj jest z nami w Nowym Stawie. Super przewodnik. Wszystko opisane w sposób zrozumiały, konkretny, bez przeskoków myślowych. Proszę o więcej.
~~~~
„Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” to efekt wzorowej trójstronnej współpracy Urzędu Miasta Malborka, Starostwa Powiatowego w Malborku i Fundacji Ruszaj w Drogę!, która jest dowodem na to, że da się stworzyć przewodnik z trasami i atrakcjami wykraczającymi poza granice administracyjne miasta i powiatu. Nad merytoryką publikacji czuwał Bogdan Mąder – doświadczony i wieloletni przewodnik PTTK z Malborka. Z powstaniem przewodnika powiązana była kampania w portalach regionalnych, mediach społecznościowych oraz w podcaście i blogu www.ruszajwdroge.pl
~~~~
„Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” dostępny jest za darmo dla każdego turysty: jako e-book PDF do pobrania ze strony www.visitmalbork.pl oraz w wersji papierowej w informacjach turystycznych Malborka i Pomorza. Można go także dostać od autorów – Kasi i Macieja Marczewskich – w prezencie za większe zakupy w ich sklepie z przewodnikami www.sklep.ruszajwdroge.pl